Otvaranje izložbe pod nazivom Skriveno beskućništvo

POVODOM MEĐUNARODNOG DANA BESKUĆNIŠTVA
U sklopu programa 15. nacionalnog susreta o beskućništvu, udruga Sveti Jeronim u svojim prostorijama u Kaštel Gomilici u petak, 8. listopada u 18 sati organizirala je otvaranje izložbe pod nazivom „ Skriveno beskućništvo“.

Dio je to programa kojim je udruga Sveti Jeronim obilježila Međunarodni dan beskućništva, a kojeg obilježavaju članice Hrvatske mreže za beskućnike u sklopu nacionalnog susreta koji je ove godine okupio 35 predstavnika iz cijele zemlje.

Ujedno će u subotu, 9 . listopada u 10 sati na plaži Camp u Kaštel Gomilici biti akcija „Društveno korisnim radom za beskućnike“, a u 17 sati sudionici nacionalnog susreta imat će radionicu „Standardi kvalitete u pružanju socijalnih usluga“.

http://www.kastela.org/novosti/aktualnosti/57810-kastela-imaju-dovoljno-kapaciteta-za-smjestaj-beskucnika-za-razliku-od-drugih-vecih-gradova

Be the first to comment

Leave a Reply