Poseban način rada uzrokovan epidemijom virusa COVID 19

Dragi korisnici naših usluga i članovi, sukladno preporukama kriznog stožera civilne zaštite Splitsko-dalmatinske županije, Ministarstva za za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku kao i Stožera civilne zaštite grada Kaštela obavještavamo Vas da su trenutno otkazane slijedeće usluge i aktivnosti:
– dnevni boravak za starije osobe (u potpunosti do daljnjeg)
– usluge gerontodomaćica i koordinacije s nadležnim tijelima u programu Pomoć u kući (djelatnici će samo pružati nužne usluge nabavke namirnica, lijekova)
– usluge gerontodomaćica u programu Zaželi (djelatnice će samo pružati nužne usluge nabavke namirnica, lijekova)
– radionice za djecu (u potpunosti do daljnjeg)
– probe klape sv. Jeronim (u potpunosti do daljnjeg)

Naši djelatnici Vam stoje na raspolaganju za dostavu namirnica, lijekova, ali izbjegavamo svaki bliži kontakt s našim korisnicima. Ukoliko imate ili poznate stariju osobu kojoj je potrebna pomoć pri dostavi namirnica i lijekova, kontaktirajte nas na naš broj 021  495 961.

Sve provjerene informacije o COVID-19 virusu i stanju Republici Hrvatskoj pratite na službenoj stranici Vlade RH – www.koronavirus.hr.

Također otvoren je i poseban broj telefona za sva pitanja vezana za korona virus – 113.

 

Be the first to comment

Leave a Reply