Gradonačelnik Ivanović sa suradnicama posjetio kaštelanske ustanove i udruge

Predblagdansko je vrijeme pa je gradonačelnik Kaštela, Denis Ivanović, u pratnji suradnica,  dogradonačelnice Jadranke Matok Bosančić i pročelnice za društvene djelatnosti i opće poslove Antonije Kljajić, posjetio ustanove i udruge koje skrbe o potrebitima, kako bi im čestitao blagdane i uručio prigodne poklon bonove.

Nakon Obiteljskog savjetovališta, Gradonačelnik je sa suradnicama posjetio i prostorije Dnevnog boravka za osobe treće životne dobi, Udruge Sv. Jeronim u Kaštel Gomilici, gdje su ih uz korisnice dočekali i predsjednik Jeronima, Srećko Radan i voditeljica Dnevnog boravka Nada Brnas. Korisnice su izaslanstvo dočekale pjesmom i vedrinom pa nije preostalo ništa drugo do zapjevati zajedno s njima.

Be the first to comment

Leave a Reply