Kaštelani odnijeli priznanja i nagrade sa Međunarodnog festival turizma održanog u Solinu

Grad Solin je od 15. do 17. studenoga bio domaćin triju međunarodnih priredbi: 30. INTERSTAS / Međunarodni festival turizma, 26. ITF’CRO/Međunarodni festival turističkog filma, i 21. CEA-CRO/ Cvjetno i krajobrazno predstavljanje za Međunarodni zlatni cvijet i posebnu nagradu “Dr. Lucija Čikeš”. Sinoć se u hotelu President održala završna svečanost na kojoj su zaslužnima dodijeljene nagrade i priznanja. Među laureatima i ove godine ima Kaštelana, nagrađeni su: Turistička zajednica Grada Kaštela, Udruga Sv. Jeronim, Nataša Birčić, Ana Jakić, Sandra Hrabar i Željka Perdić.

Udruga Sv. Jeronim dobila je posebnu nagradu ”Dr. Lucija Čikeš” za dvadesetu obljetnicu djelovanja, te za izvrsnost u pružanju humanitarne i socijalne pomoći potrebitima.

https://www.kastela.org/novosti/aktualnosti/75773-kastelani-odnijeli-priznanja-i-nagrade-sa-medunarodnog-festival-turizma-odrzanog-u-solinu

Be the first to comment

Leave a Reply