I njima je Uskrs

Udruga sv. Jeronim i ove je godine organizirala, pomalo već tradicionalnu, humanitarnu akciju “I njima je Uskrs”. Akcija je prvotno namijenjena beskućnicima koji se nalaze u našem Prenoćištu za beskućnike, a ove godine u suradnji s Centrom za socijalnu skrb Split – podružnica Kaštela darujemo i 100 najpotrebitijih građana Kaštela.

Sve donacije sakupljene su u osnovnih škola i vrtićima Kaštela, i to nas posebno veseli jer su naši najmlađi pokazali veliko suosjećanje i spremnost za pomoć najugroženijim građanima i beskućnicima.

Također, veliko hvala i za pekarnu Stil, koja je za napotrebitije građane ispekla 100 sirnica, koje su podjeljenje uz pakete pomoći.

U samom sakupljanju i slaganju paketa sudjelovali su volonteri i zaposlenici udruge kao i korisnici Prenoćišta za beskućnike.

Svima Vama od srca želimo Sretan i blagoslovljen Uskrs.