Održan deveti tradicionalni božićni koncert na blagdan Tri Kralja

Na blagdan Bogojavljanja održan je deveti po redu tradicionalni božićni koncert u ogranizaciji udruge sv. Jeronim i župe sv. Jeronima iz Kaštel Gomilice.
U ugodno popunjenoj crkvi sv. Jeronima nizale su se poznate božićne pjesme u izvedbi organizatora i njihovih gostiju.

Koncert je otvorila klapa sv. Jeronima sa bračkom kolendom “I litos ko i do lita ovde”. Nastavak je donio pjesme u izvedbi Zbora mladih župe sv. Jeronima koji su izveli pjesme Ti svjetlost svijeta i Radost svem svijetu (Joy to the world).
Najviše simpatija publike dobio je dječji zbor župe, koji su nastupili s pjesmama Božić bijeli i Za nas se noćas rodi.
Gošće iz Podstrane, klapa Kurjože, odabrale su i izvele pjesme Ovoga vrimena, Zdravo budi mladi Kralju i Down to the river.
Pred sam kraj koncert zagrijao nas je veliki župni zbor s izvedbama Rodio se Bog i čovjek i Božićna vrimena.

Koncert je zatvorila klapa sv. Jeronim, s napjevima iz Vela Luke, Gospodaru plemeniti i Kaštel Starog Rodil se Isus.

Voditelj programa bio je jedan od osnivača udruge Petar Serezlija.

Svi izvođači su na kraju zapjevali Narodi nam se, i najavili slijedeći 10 božićni koncert.

Fotografije preuzete s Portala grada Kaštela